Biugo Apk İndir - iOS ve Android Uygulaması ve Kullanıcı Yorumları

Yaklaşık 5 milyon insan tarafından indirilen Biugo (Bugo) uygulaması android cihazların yanında İOS İPhone cihazları içinde kullanılmaktadır. Bu pogramının bütün özelliklerini bu makalemizden okuyabilirsiniz.

Bu uygulamasının iyi taraflarının yanında söz konusu uygulamanın zayıf ve eksik yönlerini ele aldığımız bu yazımızı okumadan bu programı indirmemenizi tavsiye ediyoruz.

Biugo (Bugo) Nedir, Ne İşe Yarar?

Biugo Watsapp uygulaması için video düzenleme programı olarak çıkarılmış bir uygulamadır. Android telefonların yanında İOS versiyonu da bulunmaktadır.
Her ne kadar Watsapp uygulaması için çıkarıldığını söylesek de diğer sosyal medya hesaplarınız içinde bu uygulama ile rahatlıkla videolarınızı düzenleyebilirsiniz.

Biugo Androin ve İOS İndir

Android Telefonlar İçin İndir

Ios Telefonlar İçin İndir

Biugo Android ve İOS Uygulamasını Hangi Sosyal Medya Hesaplarınızda Kullanabilirsiniz?

Yukarıda da ifade ettiğimiz gibi en başta bu program Watsapp için çıkarılmıştır. Ancak fonksiyonel özellikleri sayesinde düzenlediğiniz videoyu aşağıdaki sosyal medya hesaplarınızda da kullanabilirsiniz:

  • Facebook,
  • İnstagram,
  • Twitter,
  • Sharechat,
  • Welike gibi daha bir çok sosyal medya hesaplarınızda kullanabilirsiniz.

Biugo Uygulaması İlk Ne Zaman Çıktı, Şuana Kadar Ne Kadar İndirildi?

2019 Şubat ayı itibariyle bu uygulamanın android uygulamasının 5 Milyon üzerinde indirildiğini görüyoruz.  İlk çıktığı tarih ise 3 Temmuz 2018. Açıkçası bu kadar kısa süre içinde ben bu uygulamanın oldukça başarıya ulaştığını düşünüyorum. Kullanıcı deneyiminden de bunu anlayabilirsiniz.

Biugo (Bugo) Uygulaması İçin Kullanıcılar Kaç Puan Vermiş ve Yorumlar Nasıl?

Şuan ki tabloda kullanıcıların genel yorumlarının olumlu olduğunu ifade edelim. Bazı kullanıcılar direk 1 vermiş. Ancak bu gibi kişilerin programı kullanmayı başaramadığı için bunu yaptığını düşünüyoruz.  4.4 gibi orta düzeyin üzerinde kullanıcı puanı alan programın yavaşlığından şikayet edilse de videolar üzerinde istenilen başarıya ulaştırdığını yorumlardan okuyoruz.

Biugo Uygulamasında Ne Gibi Şablonlar Var?

Otomatik efekt oluşturma özelliği bana göre bu programın en iyi avantajlarından bir tanesi. Bununla birlikte özel günler için özel şablonlar da var. Bunlar:

  • Aşık çiftler için aşk ilanı, aşkını itiraf gibi şablonlar,
  • Evlilik teklifi yapmak için özel efektler söz konusu,
  • Doğum günü efektleri,
  • Takipçilerinize günaydın ve iyi akşamlar diyeceğiniz özel şablonlar var.

Videoları Nasıl Düzenleyeceksiniz?

Telefonunuz yada tabletlerinizde yüklü videoları otomatik olarak düzenleyebilirsiniz. Kendinizin çektiği bir videoyu yada başka bir platformdan (youtube gibi) bulduğunuz videoyu düzenleyerek watsapp profilinizde durum sayfanızda paylaşabilirsiniz.

Biogu Programı Kimler İçin Uygun?

Çok büyük takipçi kitlesine sahip olup, takipçilerini günden güne artırmak isteyen kullanıcılar bu uygulama sayesinde çok güzel videolar yapabilir bana göre. Kendi deneyimim de programa 5 üzerinden 4.5 verdim diyebilirim. Bunun sebebi diğer benzeri uygulamaları henüz denememiş olmam. Açıkcası masaüstü bilgisayarımda ki programlar ile kıyasladım.  Belki de android yada İOS uygulamaları içinde en iyisidir diyebilirim. Tam puan vermek için diğer benzeri uygulamaları denedikten sonra puanımı güncelleyeceğim.

Uygulamadaki Türkçe Müzikler Ücretsiz

Bana göre programın diğer bir avantajı ise Türkçe müziklerin varlığı ve ücretsiz olması. Paylaştığım birkaç video müzük takipçilerimden tam not aldı.

Biogu Uygulamasını Tavsiye Eder miyiz?

Sosyal medyayı aktif kullanan kişiler bu uygulamadan çok büyük fayda sağlayabilir. Diğer rakiplerinizin önüne geçecek videoları yapmak için oldukça uygun bana göre. Daha iyisi çıkana kadar ki biz bu durumda bu yazımızda yeniden bahsedeceğiz bu uygulamayı kullanabilirsiniz.

Program Boyutu Ne Kadar?

30 Mb boyutunda şuan.

Biugo Video Editör Programı ve Movie Editör Programı Olarak Kullanılabilir

Android ve İOS telefonlarınızdan videoları ve filmleri düzenlemen için bu program kullanılabilir. Özellikle tabletlerde daha kolay ve kullanışlı olacaktır. Ancak uygulamanın yavaşlığı sizi rahatsız edebilir. Bununla birlikte internet kotanızdan fazla tüketebileğeğini de unutmayınız.